| Stephaniee a întrebat:

sunt disperata, cineva mi-a umblat in tableta si mi-a gresit codul {modelul} de intrare in tableta de 10 ori. apoi mi-a spus sa ma loghez la contul google ca sa pot sa refac din nou codul corect, am bagat contul google cel corect, contul e bun, dar tableta spune ca e nume si parola gresita. ce sa fac? crying iar daca nu merge asa. ce imi recomandati sa fac., cum sa o repar...

7 răspunsuri:
| pozeanimate a răspuns:

Cauta in carte lui ar trebui sa fie cod pinul sau ceva de genul, pentru a debloca

| pozeanimate a răspuns:

Este o metoda, dar toate datele se vor pierde.
apasa butonul Vol Up si tinel apasat
si apasa si butonul pornire tabletei si tine asa cateva secunde
cand va aparea logoul tabletei, ia mâna de pe butonul de pornire dar degetul pe Vol Up il tii in continuare apasat.
peste cateva secunde va aparea un meniu si poti lua degetul de pe Vol Up.
pentru a umbla in meniu apesi Vol Up si + sau -
alege punctul Wipe Data/Factory Reset
pentru a conmfirma apasa scurt pe butonul de pornire a tabletei.
tableta va fi setata cu setarile asa cum ai cumparato.

| Stephaniee explică (pentru pozeanimate):

Chiar si pozele?

| Stephaniee explică (pentru pozeanimate):

Chiar si pozele?

| pozeanimate a răspuns (pentru Stephaniee):

Asta nu stiu
pe viitor o sa iti fie invatare de minte happy
sau daca ai informatie, poze importante, apeleaza la service, dar pentru asta va trebui sa platesti

| Stephaniee explică:

Vreau sa mentionez ca am scris : {id-ul}@gmail.com
si parola coreecta sad

| Mutiu_Stefan_1995 a răspuns:

Si mie tota asa ca si la tine sa gresit