| Injagre a întrebat:

Telefonul meu Allview C6 Duo se
restartează încontinuu. Am încercat să intru în Recovery mode dar nu pot orice a-și face. Menționez că telefonul este descărcat și nu primește vreo comandă iar când îl bag la încărcat reacționează cum am menționat anterior. Aștept răspunsuri pertinente. Fără răspunsuri de genul " Cumpără alt telefon".
Mulțumesc

Răspuns Câştigător
| BaiatFinut22 a răspuns:

Asa se intampla si la mine la un Allview mai vechi de prin 2014-2015 (Allview A5). Se restarta incontinuu si ii dadeam pana si factory reset si intampinam aceeasi problema. Facea asta pana murea, il incarcam si iar "la treaba". Il poti duce si la service dar nu iti este garantata durabilitatea. tipic Allview.
Chiar nu vreau sa te superi sau sa-mi iei raspunsul in nume de rau dar mai bine iti iei alt telefon, nicidecum Allview! Sper sa intelegi.

| Injagre explică (pentru BaiatFinut22):

Dacă nu poate fi reparat există vreo șansă să îmi recuperez fotografiile, videoclipurile și alte fișiere.
Mulțumesc pentru răspuns

2 răspunsuri:
| BaiatFinut22 a răspuns:

Cred ca poti, incearca la un service sa iti scoti pozele/clipurile