| anonim_4396 a întrebat:

Tocmai am creat o pagina pe facebook și nu știu cum să fac să apară butonul like, îmi tot spune să scriu un url, tot scriu și îmi spune că este invalid. Dar care url trebuie scris mai exact. Ajutați-mă voi! Mulțumesc!

1 răspuns:
| ina a răspuns:

Care il doresti tu pentru contul tau de Facebook.De ex. eu am http://facebook.com/ina.dewmms.Deci trebuie sa introduci ce scrie dupa.com/, iar faptul ca e invalid inseamna ca nu e disponibil acel url.In plus, butonul like apare doar la FanPage-uri.Acelea se creaza pentru bloguri, branduri, persoane oficiale.Te pup