| N3v3rQ a întrebat:

tocmai ce mi-a luat tata un Samsung Galaxy S4 și este fake, vreau sa va intreb daca pot schimba tastatura adica tastatura e ca la telefoane obisnuite cu butoane, cum pot schimba tastatura altfel adica sa imi arate toate literele si eu sa scrie ex ca la black bery intelegeți voi laughing. Multumesc anticipat, dau fundiță big grin

11 răspunsuri:
| Cristi19 a răspuns:

Mama..nu am mai auzit de un fake asa.Nu prea ai cum pentru ca nu are placa de baza incat sa suporte ce suporta un original.Incearca cu un marker cel mai bine..chiar sunt curios cum arata, nu pui si tu o poza?laughing

| N3v3rQ explică (pentru Cristi19):

E S4 da e fake si are tastatura cum avea telefoanele ale vechi adica: abc1 def2... Intelegi? Da-mi add la id skype sa-ți arat si pozele : b0gdy21

| alinexexeexexex a răspuns:

Pai poti intra in setari la limba si tastatra sau intri pe pagina de internet si pe bara cu adrese ti apasat si dai schimbare tastaturawinking

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu intelegem, mai explica odata. Vrei sa zici ca replica ta de S4 nu are touch screen ci tastatura? pai aia nici macar replica nu e, e cu totul alt telefon

| Cristi19 a răspuns (pentru suntserios):

Se refera ca are butonae fizice la el, nu pe touch laughing
gen cum e la un telefon normal ceva mai vechi(nu smartphone)

| suntserios a răspuns (pentru Cristi19):

Pai asta intrebam si eu... ce replica e aia cu butoane fizice

| N3v3rQ explică (pentru suntserios):

E S4 19500 dar tastaturano are : abc1 def2... Si vreau tastatura a b c d e f g f... Intelegi?

| N3v3rQ explică (pentru Cristi19):

E smartphone are touch ți-am ex mai sus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci ţi-a luat o chinezărie abjectă, nu S4.

| Martina5 a răspuns:

Poți să schimbi la setări

| DannyFlorry a răspuns:

Ehhh...Mai bine iti iei alt tel laughing