| LDCCristi a întrebat:

Buna tpu.Tot mi-e frica daca conbin doua placute ram una 1 gb de 800 mhz si alta de 512 mb de 667 mhz. Daca le bag pe pc am inteles ca aia de 800 va scadea la 667.deci e ceva de pericol? poate sa se arda ceva daca una e nanya si alta elixir? Repet:SE ARDE CEVA DACA LE CONBIN? repede dau funda! si daca merge se simte o diferenta majora? sau minora?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| slayer09 a răspuns:

Pai nu o sa ti se arda nimic, nu se intampla nimic.....ci doar o sa iti scada frecventa la placuta aia de 1 gb la 667 Mhz

| slayer09 a răspuns:

P.S. daca le combini, din punct de vedere al performantei o sa se simta pentru ca vei avea memorie mai multa pentru jocuri. Dar in acelasi timp o sa iti scada si frecventa deci o sa se miste ceva mai incer dar intr-un mod nesesizabil...

| OneReason a răspuns:

Nu, se arde...

Răspuns utilizator avertizat