| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU.Va rog ajutati-ma! Am o problema cu messengerul.Mai exact astazi cand am intrat pe mess, am observat sub status un anunt cum ca ar trebui sa imi schimb versiunea de messenger( am ym 10). Am dat click pe link si mi a aratat ca trebuie sa descarc ym11.Asta am si facut. L am instalat, insa nu am fost multumita de el, de aceea l am dezinstalat si m- am reintors la vechiul meu messenger(10). Acum am observat ca id-ul meu nu mai apare in lista si nici la prieteni nu le apar online cu toate ca sunt.De vorbit pot vorbi cu ei, insa nu ma vad. Ce pot face? va rog ajutati-ma. Funda cel mai bun raspuns.Si scuze pentru roman, dar chiar nu stiu ce sa fac.

1 răspuns:
| Raducu1 a răspuns:

Nu stiu, dar stiu altceva.Aia era doar o optiune,sa descarci,nu te punea nimeni, de cat timp imi apare mie si tot n-am descarcat, acum uite ce-ai patit.