| iugaroxana a întrebat:

Buna TPU... VA ROG din suflet daca stie cineva :
ieri, am dat pe yahoo messenger si i-am spus:open with internet ex.
si acum toate icoanele se deschid in int. explorer (HELP) va rooog... funda

Răspuns Câştigător
| Kattan a răspuns:

Intrebarea este daca ai dat la 'exe' sau 'lnk'. Ai busit asocierea tipurilor de fisiere (fiecare tip de fisier - extensie - se deschide cu un program).
Aici gasesti alocarile default: http://www.sevenforums.com/......store.html
Cauta exe si lnk in lista, da click pe extensie si ruleaza fisierele *.reg pe care le vei descarca.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu prea am inteles nimica ai dat open with internet explorel pe ce? pe exe sau pe icon de pe desktop? daca nu ai reusit sa il faci cum era inainte dezinstaleaza messengerul si instaleaza-l din nou cu dublu click

| iugaroxana explică (pentru anonim_4396):

Icoana..si am incercat sa il si dezinstalez si nu merge