| xayaaaa a întrebat:

Va rog din suflet sa ma ajutati! Am avut un cont de Facebook si mi s-a inchis deoarece mi s-a dat raport! Cu acel cont ma conectasem la Wattpad! Acum nu pot sa imi recuperez contul! Ajutati-ma! Dau FUNDA celui mai bun raspuns!

1 răspuns:
| Laura78 a răspuns:

Cu siguranta exista niste motive pentru care ti s-a dat raport. Daca iti merge contul pe yahoo, trebuie sa existe contul tau de wattpat in continuare.Pentru a-l recupera cred ca poti trece adresa ta de email pe care aveai conectat Facebook-ul si parola de la yahoo sau Facebook. Sper ca te-am ajutat! :*