| hi a întrebat:

Va rog sa ma ajutati cu un sfat un prieten de a meu imi vinde un tub de bass de 250w dar mi l-a dat sa il probez de auzit imi place cum se aude dar jos la membrana ii putin spart si iasa aerul si nu stiu ce sa fac se poate lipi cu ceva sa nu schimb difuzorul cu totul imi cere 150 de lei pe el va rog sa ma ajutati.

3 răspunsuri:
| Ciobanu_Valentin_1994 a răspuns:

Daca lipesti oricum se va dezlipi si daca il lasi asa se va sparge mai tare asa ca nu se merita

| hi explică (pentru Ciobanu_Valentin_1994):

Da-mi te rog id tau sa iti arat cum e

| Ciobanu_Valentin_1994 a răspuns (pentru hi):

Costy_the_big scuze ca a durat asa mult dar am ramas fara internet o perioada