| Andrei1879 a întrebat:

vreau raspuns urgent dau funda si vot : Am parola la calculator stie cineva cum pot afla parola aceasta? Nu vreau sa o elimin doar vreau sa o aflu... Va rog mult cine stie cat mai repede posibil dati un raspuns. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| jabiilord a răspuns:

Nu prea ai cum sa o afli doar asa pur si simplu. Eventual daca ai avea acces la calc respectiv printr-un alt cont pe care sa instalezi un keylogger care sa ruleze ca si serviciu si ala sa inregistreze si parola bagata de o alta persoana.
Sper ca nu te invat prostii si/sau ce sa cauti, era doar o metoda mai mult teoretica.
Pentru alte lucruri interesante poti sa tragi un ochi si pe aici: http://ww.tutorialepc.ro

2 răspunsuri:
| negru30 a răspuns:

Este calculatorul tau, este parola altuia sau este calculator luat de la baieti

| Andrei1879 explică:

Este calculatorul meu si apropo nu vreau sa schimb parola