| Mirris a întrebat:

Vreau sa cumpar un telefon insa nu stiu care telefon este mai bun dintre cele doua:LG k8 sau Samsung j5 2016.As dori niste pareri despre aceste telefoane.Multumesc

Răspuns Câştigător
| anonimg a răspuns:

Cam greu de ales, dar până la urma as alege j5.
Uite aici o comparatie între cele două: http://m.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=7927&idPhone2=7869&
Si îl aleg pentru procesor, camera, ram, card, baterie. Acestea îl avantajează fata de k8.

8 răspunsuri:
| morariu a răspuns:

Eu as alege Samsun j5, dupa parerea mea. Am avut amandoua telefoanele, iar LG k8 este mult mai prejos decat J5. P.S. Sa nu iti iei j5 de la amanet, in fine. Eu am Huawei p9

| Mirris explică (pentru anonimg):

Multumesc pt.raspuns.Am sa iau un j5 insa este si cu single sim si dual sim.Este vreo diferenta intre cele doua in afara de nr.de cartele sim?

| Silviaemma a răspuns:

Eu as alege j5 si eu am in prezent! Face poze super. Merge super repede si are o textură super! Iti propun

| Defalucy a răspuns:

Buna.

J5 este foarte bun, merge repede, face poze de calitate.

| Al3xanndra a răspuns:

Eu am Lenovo s1 lite, făcând diferența între el și j5 este că acela are bateria mai buna.

| anonimg a răspuns (pentru Mirris):

Nu este nici o diferenta in afara de numarul de cartele. Este bine ca j5 2016 are slot special pentru card, si nu se foloseste de cartela sim.
Eu as lua pe cel cu dual sim chiar daca poate fi un pic mai scump fata de single sim.

| Mirris explică (pentru anonimg):

Multumesc pt.raspuns

| anonimg a răspuns (pentru Mirris):

Cu plăcere. Si eu iti mulțumesc pentru fundă!