| MKxty a întrebat:

Vreau sa îmi iau un telefon, dar nu știu pe care să îl aleg din următoarele:LG k10 (2017), Asus zenfone2 (versiunea cu 4 GB RAM) și Xiaomi redmi note 3 pro..Pentru a putea sa joc Rules of Survival,fiindcă telefonul pe care îl am îmi iasă din joc fara motiv. Spuneți mi, va rog, pe care să îl aleg!
Mulțumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Ađrian90 a răspuns:

După parerea mea ar fi mai ok sa iti iei Asus Zenfone 2 dintre acelea. Are 4gb ram, 64 gb memorie, are un procesor bun si telefonul este destul de ok in acest pret. K10 are senzor de amprenta dar este un pic mai mic. Care iti place mai mult intre zenfone2 si k10. Zenfone2 cică este un pic mai bun la performanțe și specificații. Succes!

1 răspuns:
| gelu1970 a răspuns:

Din cele specificate ....Asus