| Alle15 a întrebat:

Vreau sa ma fac deluxe pe webkinz,, dar la sfarsit imi zice sa bag un "promo cod". Ce promo cod? Ca nu il stiu? Dau funda cine mi-l da!

Răspuns Câştigător
Abh
| Abh a răspuns:

Codul il cumperi de aici
http://www.ganzestore.com/membershipcategory

9 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Pai trebuie sa platesti acolo si in acel moment primesti un cod! Acel cod ti-l cere tie! Cine ti-l da trebuie sa plateasca!

neluL
| neluL a răspuns:

Daca ma intrebi pe mine ai raspunsul mai sus la Abh sau poate tu vrei mocca! cumpara o jucarie webkinz si primesti automat si un cod! jucaria o cumperi din Metro, Carefour...

| maria4343 a răspuns (pentru neluL):

O poti cumpara si din metro? si suntem pe date de 8 aprilie 2013. se mai gasesc si acum( peste cateva zile ca poate-mi iau si eu unul)si te rog sa-mi zici cat mai repede.

| neluL a răspuns (pentru maria4343):

Nu mai stiu de acum 2 ani daca este si in Metro.

| Alle15 explică:

Ma,,, de unde fac rostt?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cumperi un animalut deluxe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce funda? eu nu ti-l dau pentru ca e al meu nu o sa gasesti pe nimeni care sa iti dea un cod secret de la Safrry

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am bagat un cod webkinz, si tot imi zice ca nu este valabil :/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ultimul care a scris: ca sa mearga, asculta ce iti spune dna. birdy si ai sa vezi ca o sa mearga.trebuie doar sa apesi pe ceva! e simplu!