| costeaboy a întrebat:

vreau sa ma inregistrez la Netflix, si vreau sa stiu daca privesti filme in limba engleza sunt subtitrari romine? sau poti sa alegi in ce limba vrei sa privesti filmul?

Răspuns Câştigător
| alexandru0995 a răspuns:

Da la toate filmele este romana, sau dca vrei alta limba de ce nu

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

La Netflix ai posibilitatea sa privesti 1 luna de proba, fara plata. Incearca sa-ti faci cont la ei si sa privesti 1 luna, si daca esti fericit si satisfacut, mergi pe abonament lunar dupa aceea.

| costeaboy explică (pentru Violleta2022):

Tu esti inregistrat, face sa te inregistrezi?

| Violleta2022 a răspuns (pentru costeaboy):

Eu am Netflix in Australia si nu toate filmele care se dau aici se dau si in Romania, cum nici cele din America, nu se distribuie peste tot in lume.
De exemplu, Netflixul American are peste 8-9.000 de filme, cel australian are vreo 6000, depinzand de licentele de distributie pe tari.
Pentru mine face toti banii Netflix, ca platesc $10 americani pe luna comparat cu $140/luna cat plateam la Foxtel, o companie de cablu ca si RDS, care nici macar nu prezenta premierele in acelasi an in care erau eliberate.
Deci, pe departe Netflixul este cel mai convenabil din toaa punctele de vedere, are filme pentru toate genurile, de la seriale documentare, stiintifice, la filme de aventuri, pentru copii si pentru tot ce-ti doresti.

| alexandru0995 a răspuns:

Da sunt subtitrate, bafta ti-a fost de folos?

| costeaboy explică (pentru alexandru0995):

Toate filmele?

| costeaboy explică (pentru alexandru0995):

Ok,mersi

| alexandru0995 a răspuns (pentru costeaboy):

Ok bafta npc

| alexandru0995 a răspuns (pentru costeaboy):

Da la toate filmele este romana, sau dca vrei alta limba de ce nu

| cosmin0608 a răspuns:

Iti alegi daca vrei subtitrare sau nu. Da, este si in romana.