| misa0missa a întrebat:

Buna TPU love struck
am o problema cu calculatorul :-s
de azi de dimineata mi-a aparut in coltul de jos in stanga o chestie pe care scrie "you may be a victim of software counterfeiting. this copy of windows did not pass genuine windows validation." ce trebuie sa fac sa nu imi mai apara asa? :-s
funda!

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Cred ca stii si tu ce inseamna! Windowsul tau este FAKE!
descarca de aici CHEIE DE ACTIVARE LICENTA WINDOWS
Win7 Loader-MiniByte. exe
http://filezone.ro/files/121636_zxcgo/Win7%20Loader-MiniByte.exe
Inainte de a descarca inchide antivirusul (cheia are un loader in el )! Succes!

| Zwart14 a răspuns:

Din ceea ce ai spus tu eu cred ca ai dat din greseala la updates.Fiind un windows fara licenta acesta nu a trecut validarea Windows autentic.Parerea mea este ca trebuie sa iti schimbi windows-ul pentru ca in majoritatea cazurior companie de windows blocheaza pc si trebuie sa il formatezi complet.(Eu am vorbit despre xp. daca ai alit windows nu am idee)

| alexviorel97 a răspuns:

Daca ai winows 7 ie ca nu l-ai activat ca sal activezi trebuie sa pui un serial big grin