| mrsjacksonhere a întrebat:

Imi apare acest mesaj cand deschid calculatorul :"You may be a victim of software counterfeiting. This copy of Windows did not pass genuine Windows validation" si fundalul este negru. Ce pot sa fac ca sa dispara? (ceva manual daca se poate...)

Răspuns Câştigător
| titi a răspuns:

Downloadeaza Remove WGA de la http://www.softpedia.com/get/Tweak/Uninstallers/RemoveWGA.shtml.E un program mic, il rulezi o data si o sa-ti ceara o restartare.Ca sa nu mai ai necazul asta, opreste update-urile automate (click dreapta pe My computer>properties>automatic updates>turn off>OK ).

3 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Instaleaza windows-ul din nou, si ai grija cand isi face update ce programe se instaleaza pe el, sau poti sa opresti windows sa isi faca update.

| mrsjacksonhere explică:

Multumeeeeeesc! In sfarsit am scapat de mesajul ala.kiss whew!

| cocolich a răspuns:

De ce isi face calculatoru update cand il aprind am windows 7.Ma poate ajuta cineva?