| Dayanna83 a întrebat:

Ajutati ma cu ceva va rog frumos! din greseala am sters internet explorer si nu stiu cum sa il instalez inapoi pentru ca am cautat si e de mai multe feluri si nu stiu care este cel bun pentru laptopul meu.Eu am windows 7 (atat stiu despre el big grin).va rog mult daca stiti sa mi spuneti cum l as putea descarca.dau funda raspunsului ajutator

5 răspunsuri:
| Dayanna83 explică (pentru neluL):

Nu merge ca am incercat si cu asta sad

| neluL a răspuns (pentru Dayanna83):

Cum sa nu mearga? E site-ul oficial Microsoft! Inseamna ca il ai deja instalat. Cum ai sters Internet Explorer?

| Dayanna83 explică (pentru neluL):

Pai l am sters din greseala si nu stiu cum.dar ai dreptate...pentru ca am vazut ca scrie ceva de genul asta ca ar mai fi instalat dar nu il gasesc ca am cautat peste tot

| neluL a răspuns (pentru Dayanna83):

Intra in Start -> in run scrie Internet Explorer si apoi trage cu mouse-ul prima iconita de sus, pe desktop sau in bara de instrumente de jos.