| alexx1989 a întrebat:

Buna tuturor. Am probleme cu telefonul lh 501 cookie, trebuie sa apas de mai multe ori cu creionul sau degetul pentru a deschide ceva. Uneori imi merge perfect. Cumva trebuie sa ii cumpar un nou ecran cu touchscreen sau trebuie resoftat? tastele de jos merg. Telefonul e de la mana a doua, nu e nou, de 3 zile am probleme cu el.

Răspuns Câştigător
| frik a răspuns:

Ecranul nu are nimic, Incearca sai dai un Resoft deoarece s-ar putea sa ai un Malware in telefon care sati poata bloca accesul la unele aplicatii.In caz daca nu merge dupa Resoft atunci e de la ecran. Sper sa-ti fie de folos happy