| dirtydiana51 a întrebat:

Buna tuturor!
Am si eu o mica nedumerire...Nokia C3, cu abonament, la Orange Store e cumva pana in 5 milioane maxim? As vrea sa stiu, pentru ca am niste probleme cu telefonul actual si doresc sa strang bani ca sa il schimb.
Multumesc anticipat! :*

Răspuns Câştigător
| kiddutssa a răspuns:

Poti incerca sa intrii pe www.orange.ro la sectiunea magazin online, scrii Nokia c3-00 si apoi selectezi telefonul, alegi prelungire contract, dai sa vezi pret si selectezi valoarea in care se incadreaza abonamentul tau, iar site-ul va calcula automat pretul, clar este sb 500 de lei daca ai minim un abonament de 8 euro.

2 răspunsuri:
| imthefkinguseroftpu a răspuns:

Nokia C3-00 este in jur de 400 lei. Dar daca ai stransi 500 lei, vezi cum mai faci rost pana in 850-900 lei si iti poti lua HTC Cha Cha. Ecranul putin mai mare, Android, full qwerty, 5mp+blit, faci o poza, apesi butonul de Facebook, si se posteaza imediat XD. Poate reusesc sa-mi-l i-au de Craciun. La C3 tot ce-i nasol este camera, no touch:-s, butoanele sunt mult prea apropiate si nu are buton de Facebook!laughing

| emy97 a răspuns:

Ai Nokia c3-00?
Daca da este in jur de 350-400!
happy