| MariutaNaomi a întrebat:

Buna tuturor. Am un laptop Dell Ispiron 5000 si dintr-o data am vazut ca mi-a disparut complet sunetul. Imi apare "No Audio Output Devude is installed". Am incercat sa dau update la windows, la driver, dar nu merge nimic. Sa fie placa de sunet dusa?

2 răspunsuri:
| flixbuster a răspuns:

Uita-te in Device Manager pe la Sound, Audio - vezi ce ai pe-acolo. Activeaza eventual si Hidden Devices. Porneste si cu un Live USB de Linux si vezi daca asa ai sunet.

| adryang78 a răspuns:

Așa pare. Mergi cu el la un centru de reparații, să-i facă o diagnoză.