| TheHeineken a întrebat:

pot instala excel 2007 (office 2007) daca am windows 7? si link-ul de unde il pot lua! ofer FUNDA!

Răspuns Câştigător
| AndreiGabi a răspuns:

Office 2007 :
http://agintrebarifrecvente.blogspot.ro/......atuit.html
Il folosesc, am win 7; licenta este in pachet; sunt doua parti, le descarci, dezarhivezi in acelasi folder, dublu click setup, introduci o licenta si continuarea e simpla.
Numai bine!

4 răspunsuri:
| TheHeineken explică (pentru Websters):

Este sigur Microsoft office 2007 bun pentru windows 7?

| Websters a răspuns (pentru TheHeineken):

Si eu am windows 7 si functioneaza perfect dar daca doresti poti folosi si Microsoft office 2010

| TheHeineken explică (pentru Websters):

Mie mai mult 2007 ma intereseaza pentru proiectele de la TIClaughing