| AlexandraVarga2000 a întrebat:

happy Tocmai ce mi-am facut cont pe twitter si deja am o intrebare. Am observat ca unele conturi au bulina accea albastra langa ceea ce inseamna "cont verificat " cred. Adica cum ele au contul verificat? nu inteleg. Eu de ce nu l-as putea avea verificat? Sau cum se procedeaza ca "sa-l verific"? Adica... nici nu stiu cum sa ma exprima, dupa capusorul meu intrebarea era urmetoarea : " Cum sa fac sa-mi apara bulina aia albastra? "? un raspun rapid si corect va rog, nu uitati : FUNDAAA. Sunt foarte curioasa big grin :3

2 răspunsuri:
| Alex_Aalleexx_1989 a răspuns:

Din cate stiu acea bulina albastra apare doar pentru persoanele verificate, persoane verificate gen Lady Gaga, Celinde Dion, nu pentru oricine.

| AlexandraVarga2000 explică (pentru Alex_Aalleexx_1989):

Tocmai la aia ma refer, ca sunt "verficate" in sensul. mai explicit? Adica daca sunt perosane publce sau ceva?