| aNdReWMe a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un laptop foarte bun.Sa il folosesc si la ultimele jocuri aparute.Sunt dispus sa dau 27 milioane. Ce mi-ati recomanda? Sa aiba si un procesor puternic i5 ceva.si ram 3gb minim si placa video 1GB.Eu am gasit ceva la cerintele astea, un dell dar poate voi gasiti oferte mai bune. Dau funda, URGENT!

Răspuns Câştigător
| m5789932 a răspuns:

Eu am gasit acest laptop HP :
http://www.pcgarage.ro/......ghz-linux/
Are tot ce-i trebuie; nu-i lipseste nimic.
Problema sta in felul urmator! La ce iti este de folos un laptop de la care vrei performanta? Sa nu te astepti de la laptop-uri, sa aiba performamta; Nu iesi mai bine daca iti cumperi un PC, la 27milioane? Iesi de 10ori mai bine, si ai si performanta de ultima generatie. Asta e parerea mea. Laptop-urile sunt doar pentru lucru. (mai sunt folositoare si pentru muzica si doar atat) Tot mai bun ramne desktop-ul, care iti ofera o performanta peste ceea ce poate oferi un laptop!

5 răspunsuri:
| m5789932 a răspuns:

Auzi la el, pret rezonabil! la 40de milioane?

| m5789932 a răspuns:

Uite ce am putut sa fac doar din 25 de milioane!
https://docs.google.com/......ps?/viewer

| EuAli a răspuns:

Am vazut un notebook cu CoreI7 pe un site, are un pret rezonabil pentru performanta lui. http://www.emag.ro/......-271824782 asta e linkul cu informatiile despre notebook si daca vrei il poti cumpara.

| Ambassaderåd a răspuns:

Salut! Cumpara-ti ce am eu si ai s avezi resulatele! ACER Aspire 5738ZG: adica 4GB RAM, 640 GB HDD, WEB, etc. suuper laptopwinking