| Sparkii a întrebat:

Buna tuturorr vreau sa dizenstalez si eu niste programe dar nu stiu daca voi regreta daca le dezinstalez sad.Eu spun programele iar voi imi spuneti pe care sa dezinstalez ce programe OK. Microsoft visualC++2005 redistubilitable Microsoft visualC++2008 redistubilitableX86 9.0. 307229.6161 Microsoft visualC++ 2010x86redistubilitable 10.0, 40219 si am 2 programe la fel MsXML4.0 Sp2 dar au niste nr in paranteze care nu-s la fel Dau funda msss

Răspuns Câştigător
| llMalvinall a răspuns:

Decat sa stergi ceva important mai bine nu o face cine stie ce mai patesti straight face asa ca lasa-le acolo pentru ca nu are niciun rost sa le stergi... sterge doar chestiile pe care le-ai instalat si nu iti mai trebuiesc (jocuri, programe de editat etc...)winking

5 răspunsuri:
| VyrusEleven a răspuns:

Daca stergi Visual c + nu iti va da o gramada de erori si va trebui sa reinstalezi windows-ul asa ca mare grija happy Bafta

| LoLiPoP101 a răspuns:

Daca nu le fol...mai taie din ele da-le draq

| bogdannutz a răspuns:

Nu te-as sfatiu sa le.stergi.cu ce te incurca?

| Sparkii explică (pentru bogdannutz):

Is cam multe si nu stiu la ce sunt bune pentru ces bune?

| staff12 a răspuns:

Nu-i bine sa dezinstalezi