| Mămăruţa10 a întrebat:

Mi-ar trebui o camera de supraveghere zi/noapte cu imagine clara senzor de miscare si infrarosu,cu card si posibilitate de conectare la PC nu foarte scumpa, dar buna! Multumesc mult de ajutor am mare nevoie!

2 răspunsuri:
| Aner a răspuns:

O vecina si-a luat de la BGS si indeplineste toate conditiile pe care le vrei e vreo 10-15 mi-l da merita happy

| BluePlays a răspuns:

Vreau si eu camera de supraveghere imi trebuie cu infrarosu gratuit sa vad la bloc un intrus cand il vad incui usa de aia imi trebuie camera de supravaghere cu infrarosu