| sunny77 a întrebat:

VA ROG,AJUTOR URGENT! Cand am deschis laptop-ul, in loc de iconita de Google Chrome normal imi apare ca o foaie de hartie indoita la un colt.Cand am apasat sa deschid se deschideau alte motoare de cautare, respectiv:Babylon si Delta Search.Am reusit sa setez la loc Google dar inca imi apare iconita cu foaia cu coltul indoit.CE AS PUTEA FACE SA IMI APARA ICONITA OBISNUITA?

Specific ca am mai avut probleme cu Delta Search cand m-am chinuit sa o sterg dupa ce se instalase singura de pe un site.

DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| ArmywCode a răspuns:

Incearca urmatorii pasi:
Click dreapta pe iconita chrome din bara>Anulare fixare program la bara de activitati>click creapta pe aplicatia chrome>Fixare program la bara de activitati(aceasta metoda e referitoare daca iti apare altfel in bara de activitati)Cu siguranta o sa funcioneze.

5 răspunsuri:
| ArmywCode a răspuns:

Bun,deci deschizi chrome, si in dreapta sus in colt ai 3 linii orizontale, dai pe ele>setari>la sectiunea "La pornire" apesi pe setati paginile, si dai x la toate alea dupa care scrii google, sa fie singur in lista aia.Si ai grija sa fie bifata casuta "Deschideți o anumită pagină sau un set de pagini." Cam asta ar fi. Funda?

| sunny77 explică (pentru ArmywCode):

Multumesc ca ai raspuns, dar am spus ca am reusit sa le scot si sa pun google-ul la loc.problema mea e ca nu imi mai apare iconita specifica google chrome ci imi apare altfel

| sunny77 explică (pentru ArmywCode):

Multumesc mult!

| ArmywCode a răspuns (pentru sunny77):

Funda?big grin

| ArmywCode a răspuns (pentru sunny77):

Incearca urmatorii pasi:
Click dreapta pe iconita chrome din bara>Anulare fixare program la bara de activitati>click creapta pe aplicatia chrome>Fixare program la bara de activitati(aceasta metoda e referitoare daca iti apare altfel in bara de activitati)Cu siguranta o sa funcioneze.

| Tita_Ionut_1998 a răspuns:

Am patit si eu la fell acu 2-3 zile. Uite ce trebuie sa faci :dezinstaleaza babylon si delta search din control panel, apoi dupa dezinstalarea lor dezinstalezi si google chrome. Dupa ce ai terminat deschizi o pagina de internet explorer si dowlandezi din nou google chrome.