| Rebb00 a întrebat:

La ce foloseste o tableta ipad? Cum o conectez la internet? Daca ii trebuie stick, de unde pot procura unul si cam cat costa? Ce altceva pot face cu ea?

2 răspunsuri:
| κλάους a răspuns:

Mai bine citesti un review despre iPad (poti cauta mai multe pe google) :

http://www.boio.ro/ipad-review/

Mai pe scurt: poti face aproape tot ce faci pe un calculator normal, de la browsering pe internet, pana la a te juca jocuri.

| barbiegirl96 a răspuns:

Hey.Daca ai ipad du-te la Vodafone sau Orange, depinde ce net vrei sa iti bagi, spune-le ca iti trebuie o cartela pentru el si o sa iti dea ei acolo una probabil o sa ti-o bage ei in ipad acolo daca le zici.Si pretul depinde cat costa abonamentul la internet. Succes. Funda?