| Alasia a întrebat:

vreau sa imi cumpar un telefon dar nu stiu de care. iata aici preferintele mele si va rog sa-mi spuneti daca stiti ceva telefon in genul asta. vreau sa aiba touch screen, sa fie subtirel, de calitate, adica ceva samsung sau asa ceva, cu tastatura dinaia laterala si ecranul mare. pretul nu conteaza. a si nu vreau samsung galaxy sau dinaleahappy multumesc

Răspuns Câştigător
| Euu_5054 a răspuns:

Nokia n8

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Galaxy mini

| PlumaDeCondor a răspuns:

Samsung i900 Omnia - doar touchscreen, Nokia n97 cu touch si tastatura laterala sau HTC (Wildfire - doar touchscreen, Diamond 2 - are si touch si tastatura laterala)