| cranci a întrebat:

Buna vreau sa imi fac un cont pe facebook mi-am facut chiar si o adresa de email noua si tot imi spune please insert a valid email va rog ajutati-ma cum as putea sa scap de problema asta.

4 răspunsuri:
| SuicideSilence a răspuns:

Atunci cand ai facut contul de facebook ai primit un email de confirmare. cauta-l si intra pe acel link pe care l-ai primit

| cranci explică (pentru SuicideSilence):

Da problema e ca mi-am pierdut parola de la acel email.

| Adriankuala a răspuns:

Vezi ca nu scrii adresa de mail bine trebuie sa fie in formau asta musollente@gmail.com sau example@yahoo.com

| cranci explică (pentru Adriankuala):

Asa o scriu mi-am facut si alta adresa acum 30 minute si nimic