| Alexino123 a întrebat:

Vreau sa imi fac un PC pe piese (un pc serios ), am un buget de 4.000 roni. Si m-am gandit ca mi-ar iesi mai ieftin daca as cumpara de pe Amazon. Da stiu, site-ul ala e de origine Englezeasa respectiv UK. Asa ca prima daca m-am gandit cat o sa imi fie transportul, unde o sa vina, si asa ca daca stii ai comandat de pe Amazon sau sti pe cineva care a comandat de pe amazon, te rog spune-mi si mie tarifele de livrare...Multumesc, ofer funda!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti pot face cei de la pcgarage pe forumul lor ( mygarage.ro ) un wishlist, adica ce sa contina calculatorul, si este facut de un cunoscator si 100% nu o sa existe problemewinking Iar daca gasesti undeva preturi mai ieftine sa zicem nu te obilga sa cumperi de pe site-ul lor, ei doar te ajutawinking

| HuShEr a răspuns:

Mai bine fa de pe pc garage e mult mai avantajos si ai mai multe optiuni. in caz ca vrei iti pot face un pc eu si ti-l trimit daca vrei

| Alexino123 explică (pentru HuShEr):

Trimite, mai facut curios happy.

| HuShEr a răspuns (pentru Alexino123):

Http://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/1334558/ aici e wishlistul si ai si ssd cadou de 120 gb parca asta e o oferta de la pc garage. dar cred ca trebuie o sursa putin mai puternica nu sunt sigur sigur.

| Alexino123 explică (pentru HuShEr):

Mersi, acum o sa il vad.