| Anna712 a întrebat:

Vreau sa-mi achiziționez un laptop si m-am gandit la:Apple Macbook Pro 13, dar nu sunt prea sigura de "capacitatile" sale.I-am citit descrierea si m-am gandit sa nu fie unul mai mult pentru munca si chestii. Aveti vreo parere sau ceva idk?

5 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Ce doresti sa faci cu el, la ce buget? Vrei jocuri sau ce anume? Da-mi mesaj si-ti facem o configuratie personalizata daca ai nevoie.

| floreadan a răspuns:

Da, e un laptop foarte bun, te va tine mult.

| UMAJAN a răspuns:

Https://www.emag.ro/......DL8CDGBBM/ asta mi se pare destul de ok

| GeoVus a răspuns:

Laptop ASUS M509DA-EJ043, AMD Ryzen 3 3200 pana la 3. 5GHz, 15.6" Full HD, 8GB, SSD 256GB, AMD Radeon Vega 3, Free DOS.Este un laptop foarte bun. Poti vedea ce componente are, l-am avut si eu si este foarte bun.E maxim 1600 lei.