| Criastina13 a întrebat:

Vreau sa-mi iau telefonul Allview A5 Quad de pe EMAG si voiam sa stiu daca vine la pachet cu cablu USB si cu ce alte accesori mai vine. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| KrisizZ a răspuns:

Buna, eu am un Allview A5 Quad si vine la pachet cu cablu USB, incarcator, casti, folie de schimb si o carcasa de rezerva. Dar eu nu l-am luat de la EMAG. Sper ca ti-am fost de ajutor.

| Criastina13 explică (pentru KrisizZ):

Multumesc. Sper sa fie la fel si de la EMAG. Mai astept cateva raspunsuri. :*

2 răspunsuri:
| CasianaBianca a răspuns:

Eu de la Emag l-am luat in ziua in care tu ai pus intrebarea si da vine si cu cablu USB si casti si carsa de schimb