| Xd_Mircii_1994 a întrebat:

vreau sa mi iau un telefon si nu stiu pe care sa l aleg dintre HTC M8, S5, IPHONE 5S, Samsung nu as prea vrea ca e plastic..imi place M8-ul dar am auzit ca e slab la camera. vreau pareri va rog! Cine are M8 sa-mi zica niste pareri concrete multumesc!

5 răspunsuri:
| aomine18 a răspuns:

HTC M8 slab la camera? cred ca e invers prietene din cate ai vazut are 2 camere care stabilizeaza mult mai bine imaginea fata de trambita aia de iphone 5s, alege M8

suntserios
| suntserios a răspuns:

M8 are o camera cu putini MP, dar asta nu inseamna ca e slaba deoarece au folosit tehnologii noi.

| MihaelaCarbunaru a răspuns:

Alege HTC m8 este si foarte bun si arata si foarte bine.
http://bit.ly/1mIFIY2

| madalinuk a răspuns:

Eu zic ca Iphone 5S sau HTC M8winking

| notefree a răspuns:

S5 are procesor mai mare e rezistent la apa, amandoua filmeaza 4k