| ricoset a întrebat:

Am si eu o nedumerire daca ma puteti ajuta va rog, vreau sa-mi iau un telefon nou si nu stiu care sa-l aleg, as vrea sa nu fie plastic ( am avut Samsung Galaxy Note 3 si se incingea foarte tare in partea de sus a camerei dupa 20 de minute de-asta am si renuntat la el plus ca m-am saturat de plastic tot am avut Samsung ) as vrea ceva nou, m-am gandit tot m-am gandit, dintre un HTC M8, iPhone 5S, Sony Xperia Z2 sau chiar si un Samsung Galaxy S5 ( acum stiu ca asta e un plastic dar vreau doar pareri daca se merita plasticul asta sa fie sigur, pareri concrete, de ce s-ar merita de ce nu, am facut un efort de am ales si S5-ul happy deci va rog pareri cat mai detaliate la fiecare! Multumesc! Note 3 m-a dezamagit cu incalzitul

6 răspunsuri:
| AlexL28 a răspuns:

Lg G3
si de ce nu il ai pe pe lista?

| ricoset explică (pentru AlexL28):

Bugetul laughing

| AlexL28 a răspuns (pentru ricoset):

Vrei sa spui ca e mai scump ca s5 sau z2?
L-am vazut pe site-ul celor de la altex la precomanda cu 2700 lei, e cam mult, dar pun pariu ca pana in toamna va scadea pana pe la 2300, dar e alegerea ta, eu ti-l recomand pentru ca e foarte bun, si cum ai avut un Note3 m-am gandit ca vrei tot un ecran mare, am vazut intr-un review ca e putin mai lent decat M8, dar doar cu cateva milisecunde, in jocuri oricum se misca perfect, iar ecranul acela merita acele milisecunde

| Rockat a răspuns:

HTC, Sony si Apple. Cam orige de ultima generaţie de la ei.
Ex: HTC ONE, SONY XPERIA, iPhone.

| Rockat a răspuns:

Eu zic sa alegi Sony Xperia z2.

| adrian911 a răspuns:

Pai daca vrei sa fii in rand cu taranimea si cocalarii iti poti lua iphone5 iar Samsung nu este din plastic policarbonat foarte flexibil daca vrei tehnologie iti ei Samsung daca vrei mai mult rezistenta HTC one este pentru tine