| nicuuu22 a întrebat:

Buna! Vreau sa-mi pun cablul de la internet intr-o camera unde nu ajunge. As putea sa-mi cumpar un cablu mai lung dar problema ii ca nu prea as vrea sa am toata casa plina de cabluri si nici gauri in pereti sa fac. Ma poate ajuta cineva cu o solutie? Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cumpara ti un adaptor wifi cu mufa usb pe care il bagi in unitate sau in laptop si prin antena adaptorului vei avea conexiune la internet, doar daca ai ruter.

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Pentru viteză mare, rămâi pe cablu "pozat" elegant pe conturul camerei. Dacă vrei fără fir, fă așa cum zice colegul mai sus