| Ionut321123 a întrebat:

vreau sa pun la swboofer-ul de la sistemul de la pc alte boxe mai mari, oare nu se strica swboofer-ul pentru ca boxele sunt mai mari decat cele a lui originale?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Conteaza de cati ohmi sunt boxele si cati w, daca imi spui cat are si subwoofer-ul acela si boxele de vrei sa le pui.

| Ionut321123 explică (pentru anonim_4396):

Pai subwoofer-ul are 24W si boxele nu stiu cat au pentru ca trebuie sa mi le aduca cineva, dar sunt sigur mai mari ca ale mele

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ionut321123):

Depinde, poate sa ti-l arda cu siguranta daca nu ai si statie potrivita.