| danutz2005 a întrebat:

Am avut zilele astea probleme cu Windows-ul isi tot dadea restart după ce ajungea de bios. Ce vreau acum sa fac e să dai formatare la hard iar mai apoi să-i pun inapoi Windows 7. In prezent am acum win7 instalat si nu i am mai făcut nimic la el si pe langa asta are si un Windows 10 care nu scapasem de el. As dori să știu ce programe trebuie să-mi pun pe DVD si cum să-i fac un format calumea sa se șteargă tot de pe el. Mulțumesc

1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

Cum "ajungea de bios"? Te referi ca "Trecea de bios" nu? Adica blackscreen/bluescreen si direct restart, nu? http://www.youtube.com/watch?v=YCTeLIFG3Xo cand ajungi la meniul cu partitiile, formatezi/stergi tot, atat.