| Babuinu2003 a întrebat:

As dori sa ma ajutati!
Mi-am instalat windows 7 ultimate si imi dadea blue screen doar cand ma jucam dupa 10 min! am verificat rami hard disk etc si nu are probleme! nu e bun windows-ul sau e de la pc ca la windows xp nu are probleme!
Multumesc!+funda

Răspuns Câştigător
| Claudyu11 a răspuns:

Salut,eu cred ca un anume joc este de vina in caz ca ai mai multe instalate si de unde ai descarcat acel joc.In primul rand nici un pc sau laptop nu-ti da blue screen dupa ce pui un system de operare pe el decat daca ceva il forteaza sa faca asta, fiindca de la pc n-are cum sa fie daca spui ca tocmai ai pus systemul pe el ca nu are de unde sa aiba ceva virusi in el, deci mai ramane jocul sa fie cauza.Trebuie sa depistezi care joc este devina sa-l dezinstalezi si sa-l iei din alta parte bun(Complet) in orice caz de la pc nu este mai ales daca doar ai instalat systemul, un joc anume il face sa-ti dea acel blue screen,
daca ceva nu merge sau mai doresti informatii, ma poti contacta pe skype la id-ul: sava_claudyu sau yahoo: cin3va_dragutzwinking

1 răspuns:
| Babuinu2003 explică:

Am avut doar doua jocuri! dar poate e din cauza placi video:am ati radeon hd 4850 512 ddr3 am vazut ca suporta doar dx 10.1 poate e din acea cauza?