| anonim_4396 a întrebat:

Am cumparat de curand un stick usb 2.0 de 16 gb merge bine nu sunt suparat pe el dar daca vreau sa copii ceva mai mare pe el sa ziceam 5-6 gb de poze (pozele puse in foldere separate ) imi apare asa http://img24.imageshack.us/img24/9213/70133657.jpg.As dori sa stiu daca este ceva (vreon program) cu care as putea sa il formatez de tot adica cu tot cu software-ul de pe el. Tin sa mentionez ca am incercat de toate l-am formatat in fat32 in ntfs degeaba! Multumesc astept raspunsurile dumneavoastra!

2 răspunsuri:
| MeConstantine a răspuns:

Buna,
Cea mai tare chestie ti se intampla. Deci incearca asa ( la problema ta nu stiu daca o sa mearga dar poti incerca happy. Deci 1. Faci un folder Master, in el inntri si o sa dai paste acolo nu direct pe principalul.
2. Poti folosi un program gen terra copy ca sa fac inscriptionareahappy. Transferi mai putin de o data, ca marime incearca pana in 1gb.
3. sPER SA MEARGA

| anonim_4396 explică (pentru MeConstantine):

Am incercat cu un folder master si tot aceeasi branza, am tras si programul recomandat de tine la fel
Alte ideii?thinking