| Nickitas a întrebat:

Buna ziua, am făcut contract cu cei de la RCS RDS pentru instalarea de fibră optică, menționez că este la 300 m față de mine, aveți idee în cat timp ajung la domiciliu?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De ce ne intrebi pe noi? Intreaba-i pe ei.

| Nickitas explică (pentru darrio2007):

Înseamnă că nu ai citit mesajele mele

| darrio2007 a răspuns (pentru Nickitas):

Nu apare nici un mesaj de la tine. Esti sigur ca mi-ai trimis?

| johnnny123 a răspuns:

Nu era mai logic să-i întrebi pe ei chestia asta atunci când ai făcut contractul? Crezi că noi cunoaștem programul echipelor de instalare de la RCS RDS?

| Nickitas explică (pentru johnnny123):

Am întrebat, dar nu știu nici ei pentru că răspunde un call center, care sună la cei cu fibra...iar in urma înregistrării răspund aceștia.și.așa mai departe.

| johnnny123 a răspuns (pentru Nickitas):

Păi tocmai asta încerc să-ți spun și eu. Dacă nici măcar ei nu pot să răspundă la întrebarea asta, de unde ar putea să știe niște oameni din exterior?

| Nickitas explică (pentru johnnny123):

Credeam că s-a mai confruntat cineva cu treaba asta, altfel nu întrebam.