| Paulicass a întrebat:

Salut astazi am facut contract la RDS pentru internet prin fibra optica si mi s-a zis ca in maxim 10 zile vine sa mi-l instaleze, cine stie cam cat dureaza de obicei? sunt din Bucuresti si cei de la RDS au casuta de net la mine in scara mersi

Răspuns Câştigător
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Depinde, dacă așa te-au programat...Ar trebui să sune înainte de a veni, dacă nu dai tu telefon și îi rogi să vină. De obicei percutează, eu așa am procedat și au venit întro zi.
Mari succese!

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| didixdsgregtrh a răspuns:

Si mie mi-au zis ca dureaza la fel.si am asteptat 3 luni.nu te min.adica nu are rost. sunt un pic cam neseriosi dupa parerea meabig grin

| FlorinFlow a răspuns:

Salut,

A trecut ceva pana mi-a bagat si mie si m-a scapat de modem. Am sunat in nenumarate randuri la ei, pentru ca la scarile de langa si la blocurile vecine au bagat la toti numai pe scara mea nu, i-am intrebat cand vin sa-mi puna fibra, au spus nici o problema, vor veni ei... si am asteptat pana a ajuns sa nu-mi mai mearga modem-ul, cadea netul mai mereu, le-am spus ce s-a intamplat, iar intr-un final au venit...
Acum nu stiu ce sa-ti spunl, decat ca daca despasesc termenul mai insista ca vor veni.

| sorinheisu a răspuns:

Amanunte despre rds pe pagina mea,
http://elinaagroup.eu/rcs-rds.html