| curiosul122 a întrebat:

Am fost invectat cu virusul Nestha pe calculator. I-am dat reset din Recovery la Windows Settings, credeti ca pot scapa de virus? Am selectat sa nu-mi ramana nici un fisier, sa incep tot de la zero. Am rezolvat sau nu?

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Slabe sanse sa rezolvi cu un reset. As merge pe un scan rkiller si malwarebyes in safe mode si dupa o reinstalare.

| curiosul122 explică (pentru Wr3nch):

I-am dat deja, momentan nu am nici o problema. Mi-am instalat Eset si o sa mai instalez si malwarebytes, inainte sa plec de acasa am dat scan, imediat ajung sa vad daca imi da vreo eroare.