| Carolina2012 a întrebat:

Buna Ziua,

Am incercat de pe un cd instalarea windowsului iar cand imi apare imaginea aceea albastra windows setup imi apare eroare "the file sym_u3.sys is corrupted " sau "file sym_u3.sys caused an unexpected error (4096) at line 3540 in d :/xpsp/base/boot/setup/setup.c. " dupa aceea nu ma mai lasa sa instalez cumva este din cauza cd-ului care nu a fost copiat windowsul cum trebuie sau de la calculatorul meu...

Multumesc!

Răspuns Câştigător
| sKiLeTu a răspuns:

Este de la CD...este original sau piratat? Daca este piratat, mai copiaza-l din nou.

| sKiLeTu a răspuns (pentru sKiLeTu):

Copiaza-l din nou*

| Carolina2012 explică (pentru sKiLeTu):

E un CD piratat

| Carolina2012 explică (pentru sKiLeTu):

E CD piratat, mersi

4 răspunsuri:
| vlad700 a răspuns:

De la DVD-ROM sau de la CD, oricum du-te la un specialist happy