| Florinel123 a întrebat:

Am si eu o intrebare. Vreau sa`mi reinstalez pe pc Windows SP3 [tin sa mentionez ca in prezent am windows 7 ] dar cand vreau sa instalez. porneste instalarea pana intr-un anumit punct apoi se opreste aratandu`mi eroarea asta : File SI3132B5.sys caused an unexpected error (4096) at line 3540 in d:\xpsp\base\boot\setup\setup.c.

1 răspuns:
| Chinezw a răspuns:

Da. asa mai pateam si eu. nu e compatibil sp3 cu partiel componente. doar WIND 7 merge - genu asta am la laptop