| robby212 a întrebat:

Buna ziua!
Am o intrebare, as dori sa achizitionez un Samsung Galaxy S4, dar am o nelamurire.Nu as vrea sa ii aplic o husa, as dori sa aplic folie pe fata si pe spate.Am o intrebare, oare unde pot gasi un set care sa contina folii pentru fata, spate si laterale? Am cautat pe internet, dar nu gasesc.
Si, mai am o nelamurire:pe camera nu se aplica nimic, in timp ce il bag in buzunar nu se poate zgaria camera? Cum sa o protejez?
Va multumesc! O zi buna!

Răspuns Câştigător
| ITMania a răspuns:

Nu ai ce sa zgarai,e totusi destul de solida sticla aia. De regula husa are decupaj in dreptul camerei, deci sticla protectoare va fi in spatele husei, la o diferenta de cativa mm fata de marginea husei. Cu alte cuvinte, nu intra in contact direct nici cu husa, nici cu suprafata pe care lasi telefonul.

5 răspunsuri:
| hp8510p a răspuns:

Gasesti set de folii pentru spate+fata dar nu si pentru lateral.Este si set de folii doar pentru fata si camera dar nu gasesti in Romania.Doar pe amazon.com

| ITMania a răspuns:

Folii spate si lateral nu exista, nu se pot prinde pe suprafete curbate.
Folie fata in schimb gasesti pe la toate colturile.

Recomand Husa spate + folie fata, cea mai buna combinatie daca nu vrei sa-l zgarai.

| robby212 explică (pentru ITMania):

Ok, dar in husa se poate zgaria camera? Vi s-a intamplat?

| robby212 explică (pentru ITMania):

Ok, multumesc mult.
M-ai lamurit.
O seara placuta! Numai bine!

| ITMania a răspuns (pentru robby212):

Nu ai pentru ce.

| ITMania a răspuns (pentru robby212):

Nu ai ce sa zgarai,e totusi destul de solida sticla aia. De regula husa are decupaj in dreptul camerei, deci sticla protectoare va fi in spatele husei, la o diferenta de cativa mm fata de marginea husei. Cu alte cuvinte, nu intra in contact direct nici cu husa, nici cu suprafata pe care lasi telefonul.