| IoanPapuc a întrebat:

Buna ziua am o intrebare,care e mai bun tv dintre,tv led,oled, qled sau laser tv.Mulțumesc.

5 răspunsuri:
| VoidEternal a răspuns:

Oledul are cea mai buna calitate a imaginii dar display urile au durata de viață mai mica. Tehnologia miniled ar fi cea mai ok dar deocamdată sunt prohibitive preturile pentru ele.

Răspuns utilizator avertizat
| literallythesamebruh a răspuns:

Depinde. Dacă nu ai pretenții referitor la calitatea imaginii, îți iei un LCD. Nu se vede rău nici pe acest tip de ecrane, dar OLED este mult mai bun, însă "moare" mai repede, după cum s-a specificat deja.

| IoanPapuc explică (pentru literallythesamebruh):

Dar totusi o recomandare

| IoanPapuc explică:

Nu sînt hotarît care e mai bun