| Elx33 a întrebat:

am o problema cu telefonul meu Samsung GT-S5230. Cand conectez castile si dau drumul melodiei, aceasta se aude instrumental si foarte incet vocile din spate. Nu stiu care ar putea fi problema, cand le deconectez melodia se aude bine, foarte bine ( deci difuzorul nu are nimic ), castile le-am verificat de n-ori si nu au nimic, iar melodia este ok. L-am si curatat in interior si am sters din melodii/poze in caz ca nu mai aveam memorie pe cardul de memorie, dar tot asa este. Ieri, tin sa mentionez, mergeau foarte bine, nu aveau nici o problema, iar aseara am adaugat 4 melodii noi... dar mergea bine. Care sa fie problema atunci? Multumesc happy.

2 răspunsuri:
| xgaming31 a răspuns:

Probabil sunt casti de tip handsfree ca asa nici mie nu imi merge sa ascult muzica pe Samsung I9001 S plus cu handsfree

| Elx33 explică (pentru xgaming31):

Nup, sunt casti casti xD cu mufa.