| Cristianovv a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru cunoscatorii serviciului PayPal.Ieri pe data de 1 ora 10:00 dimineata am dat sa retrag niste bani din contul meu paypal pe card.Momentan nici la ora cererea de retragere nu a iesit din stadiul de "Pending". Stie cineva de ce dureaza atat sau este vreo problema ceva? Astept ceva raspunsuri serioase.

2 răspunsuri:
| Nicu9715 a răspuns:

Salut! In general PayPal mai verifica random unele tranzactii, poate dura de la 24 la 72 de ore. Am patit si eu sa astept 72 ore dar dupa aceea am primit banii in 2 zile lucratoare in banca.

| Cristianovv explică (pentru Nicu9715):

Cand am dat click pentru a retrage banii mi-a aparut ceva legat de 72 de ore, dar nu am stat sa citesc tot pentru ca eram pe graba.Si chiar imi apare la tranzactie ca dureaza intre 5 si 7 zile lucratoare.Totusi nu inteleg care ar fi problema, pentru ca nu este o suma foarte mare.