| dulcika18 a întrebat:

Am si eu o problema cu un mp4.
Cand il conectez la PC, mi-l incarca. Chiar daca nu e descarcat el incarca si nu pot baga in el nimic, nici muzica, nici poze, nici videoclipuri ca nu imi apare nimic la calculator.
Astept raspunsuri. Ce as putea sa fac sa remediez aceasta problema?

1 răspuns:
| CristinasiVlad a răspuns:

Si eu am mp4 ...si asa face si al meu ..imi arata un monitor si niste lini galbene care arata ca se incarca ...intra in my computer si trebuie sa iti apara acolo [nu stiu sa iti expli dar incer : o iconita ca si cum ai baga un cd..adica iconita de la mp4.] apoi de ex ai o melodie in "my documents" i dai copy si apoi intri in fisierul de la mp4 si dai paste" sper ca ai inteles ceva big grin succes! sper ca te-am ajutat