| Lxa a întrebat:

Am un LG GM 360 si doresc sa imi pun piese noi pe el, insa calculatorul nu recunoaste optiunea Sincronizati muzica. Degeaba contectez telefonul cu PC suite, pentru a transfera muzica pe telefon, am nevoie de optiunea Sincronizati muzica, insa daca selectez optiunea imi apare "Nu se poate executa. Conflict cu calculatorul", iar computeru nu imi recunoaste telefonul. Are cineva vreo parere? Ce as putea face?

1 răspuns:
| vlad_4846 a răspuns:

Sa nu te chinui mult descarca pe alt telefon apoi transferi prin bluetooth.